Ameliyatsız Estetikler

Botox (Botulinum Toksini)
Botox (Botulinum Toksini)

Botulinum toksini son zamanlarda çok popüler olarak kullanılan bir ilaçtır. Bu ilacın bazı markalarının FDA onayı da olduğu için oldukça güvenilirdir ve uzman ellerde bu uygulama çok faydalı olabilmektedir.

Yüz Dolgusu
Yüz Dolgusu

Yüz bölgesinde en çok gözaltı çukurlukları, yanak olukları, elmacık kemikleri, dudak köşeleri ve çene ucu bölgelerine hazır dolgu enjeksiyonu yapılır. Böylece zayıf gözüken yüz daha dolgun ve çekici görünebilir. Veya zayıf duran bir bölge örneğin çene ucu, daha fazla kuvvetlendirilebilir.

Gözaltı Morluk ve Işık Dolgusu
Gözaltı Morluk ve Işık Dolgusu

Son zamanlarda çok konuşulan ve uygulama alanı bulan ışık dolgusu, özellikle alt göz kapağındaki çukur ve koyu halkalara uygulanır. Bunun dışında tüm yüze, boyun ve dekolte bölgesine, el sırtlarına uygulanabilir.

Dudak Dolgusu
Dudak Dolgusu

Dudak dolgunlaştırmak için en çok Hyaluronik asit dolguları kullanılır. Bu dolgular geçici olarak dudak şeklini daha belirginleştirir.

Ameliyatsız Burun Estetiği
Ameliyatsız Burun Estetiği

Ameliyatsız olarak burun şeklinde birtakım olumlu değişiklikler yapmak mümkündür. Örneğin burun kemeri (yukarı kısmına dolgu enjeksiyonu ile) gizlenebilir. Yine dolgu ile burun ucu kaldırılabilir. Yumuşak doku kabarıklıkları bazı küçük iğnelerle azaltılabilir.

Ameliyatsız Göğüs Estetiği
Ameliyatsız Göğüs Estetiği

Estetik amaçlı meme büyütme için en çok kullanılan yöntem silikon meme protezidir. Ancak ameliyat istemeyen kadınlarda göğüs büyütme amacıyla en çok kullanılan hazır dolgu Aquafilling Bodyline dır.

Ameliyatsız Kalça Dolgunlaştırma
Ameliyatsız Kalça Dolgunlaştırma

Estetik amaçlı kalça dolgunlaştırma için en çok kullanılan yöntemler yağ enjeksiyonu ve silikon popo protezidir. Ancak ameliyat istemeyen kadınlarda kalça dolgunlaştırma amacıyla en çok kullanılan hazır dolgu Aquafilling Bodyline dır.

Ameliyatsız Çarpık Bacak Düzeltme
Ameliyatsız Çarpık Bacak Düzeltme

Diz altı bacak eğriliğinin düzeltilmesi için en çok kullanılan yöntemler yağ enjeksiyonu ve silikon protezdir (Calf Implant). Ancak ameliyat istemeyen bayanlarda alt bacak eğriliğinin düzeltilmesi amacıyla en çok kullanılan hazır dolgu Aquafilling Bodyline’dır.

Ameliyatsız Gıdık Estetiği
Ameliyatsız Gıdık Estetiği

Gıdık bölgesinin estetik olarak daha iyi görünmesi için genellikle fazla yağ birikiminin uzaklaştırılması, ve üzerindeki derinin askıyla sıkılaştırılması birçok durumda çarpıcı sonuçlar verir.

Dermapen Tedavisi
Dermapen Tedavisi

Dermapen ABD de son zamanların en iyi cilt gençleştirme sistemi seçilmiştir

PRP Tedavisi
PRP Tedavisi

PRP (Platelet Rich Plasma) – platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulaması demektir. Bu tedavide kişiden alınan az miktardaki kan özel bir tüpe konularak santrifüj edilir ve platelet yönünden zengin plazma elde edilir (PRP)

Saç Mezoterapisi
Saç Mezoterapisi

Mezoterapi uygulaması ilaçların deri içi veya deri altına enjeksiyonu olduğuna göre klasik tıbbın bir tekniğidir. Klasik olarak ağızdan alınan hap veya kalçaya yapılan iğnede verilen ilaç tedaviye uzak bir bölgeden verilmiş olmaktadır.

Exoderm
Exoderm

Exoderm-Lift estetik plastik cerrahinin tedavi şekillerinden bir tanesidir. Temel olarak cilde “Phenol” tatbikini icerir. "Exoderm Lift" İşlemi diğer yöntemlerin yetersiz kaldığı zor vakalarda da kendini ispatlamıştır.

Koltukaltı Terlemesi
Koltukaltı Terlemesi

Aşırı koltukaltı terlemesi özellikle yaz aylarında kişide önemli önemli bir sorundur. Aksiller hiperhidrozis olarak da adlandırılır.